Наші переваги

Оптимальні ціни

Вартість наших меблів доступна, оптимальна і розумна, враховуючи і те, що доставку і монтаж в межах міста Київ ми здійснюємо безкоштовно.

Великий вибір моделей та матеріалів

Ми співпрацюємо з декількома фабриками з виробництва меблів, а також з численними постачальниками фурнітури, побутової техніки та аксесуарів.

Гарантія

Наш салон співпрацює з різними виробниками, термін гарантії на різні групи товарів варіюється від 1 року до 3 років.

Чому варто вибрати саме нас?

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Професійне і дружнє спілкування в салоні дозволить допомогти Вам обрати саме ті меблі, які з легкістю впишуться в інтер’єр вашого дому.
Наші дизайнери-консультанти з урахуванням ваших побажань створять для вас ескіз меблів, вкажуть її вартість, допоможуть вам з вибором супутніх товарів, таких як висувні сітки, сушки, сортери, побутова техніка, меблеві ручки та ін., дадуть рекомендації з підготовки приміщення до монтажу меблів.

Можливі нестандартні рішення

Меблі створюється на основі ряду найрізноманітніших модулів, у тому числі і нестандартних, конструкція яких визначається покупцем. Адаптуємо меблі під будь-яку вбудовану побутову техніку.

Високоякісне наповнення

Меблі комплектується фурнітурою провідних світових брендів (за вибором покупця).

Комплексне обслуговування

Надаємо повний спектр послуг від виміру і виконання проекту на папері до монтажу у вас на об’єкті з підключенням побутової техніки, придбаної у нас в салоні.

Якісний монтаж

Наші майстри працюють в сфері монтажу меблів вже більше 10 років.

Сервісне обслуговування на весь термін експлуатації меблів

Однією з наших переваг є сервісне обслуговування, завдяки якому навіть після закінчення гарантійного терміну ви можете бути впевнені в тому, що ми обов’язково допоможемо вам вирішити будь-яку проблему, що виникла з меблями, придбаних у нашому салоні.

Увійти

Ви вже зареєстровані?

Некорректна адреса електронної пошти

6 або більше символів, букв і цифр. Повинен містити принаймні одну цифру

Ваша інформація не буде доступна для третіх сторін.