Про компанію

У 2013 році в першому фірмовому салоні «GeosIdeal» в місті Київ була представлена ​​продукція білоруської фабрики «ГеосІдеал». Експозиція виставкових взірців на території салону налічувала більше половини модельного ряду фабрики на той період часу: «Арлі» в двох стилістичних виконаннях і кольорах, «Норма», «Симона», «Леда», «Руна» і «Лімба». (Так як експозиція салону змінюється в середньому раз на рік, прохання перед візитом уточнювати у наших менеджерів, які моделі розміщені на виставці в даний момент.)

Про фірмовий салон

У нашому фірмовому салоні на постійній основі діють знижки та акції, що проводяться спільно з меблевою фабрикою «ГеосІдеал». Цінова політика на продукцію суворо контролюється, тому ви можете бути впевнені, що в результаті отримаєте оригінальний якісний продукт за ціною виробника.

Сьогодні в нашому салоні ви можете ознайомитися і замовити меблі не тільки для кухні, але також обідні столи, дерев’яні стільці і м’які крісла, меблі для передпокою (шафи, шафи-купе, банкетки та ін.) та вбиральну кімнату, меблі в спальну кімнату (ліжка і приліжкові тумби, шафи та ін.), меблі в вітальню кімнату (комоди, стелажі, тумби та ін.), а також корпусні меблі в ванну кімнату від українських виробників. Крім цього наші дизайнери завжди допоможуть вам у виборі супутніх товарів, таких як: побутова техніка, сантехніка, вбудовані аксесуари для кухні (сітки, полиці, сушки, піддони та ін.), для шафи або шафи-купе (полички для взуття, пантограф і ін.).

Увійти

Ви вже зареєстровані?

Некорректна адреса електронної пошти

6 або більше символів, букв і цифр. Повинен містити принаймні одну цифру

Ваша інформація не буде доступна для третіх сторін.